"КВІТКА ДОБРА"
Продовжуючи життя квітки - РЯТУЄМО ДИТИНУ!
8 Березня - день букетів, посмішок і щасливих облич. Всі ми хочемо продовжити життя подарованих квітів у вазі, адже це не просто букет -це чиясь увага та турбота.
Біржа Благодійності «ДоброДiй» спільно з мережею квіткових магазинів ЦВЕТОПТОРГ з 4 по 9 березня проводить акцію «Квітка Добра».
Купуючи спеціальну підкормку - «бустер» для зрізаних квітів, ви отримуєте благодійну листівку на підтримку важкохворих дітей, яку можете підписати і залишити на спеціальній дошці в магазині.
Вартість «бустера» всього 10 гривень, а всі виручені кошти від продажу підуть на благодійну допомогу важкохворим дітям!
Взяти участь в акції і купити «бустер», що продовжує життя букета, можна за адресою: вул. Володимира Мономаха, 15
КВІТЕНЬ 2025: ДОПОМОГА, ЯКА ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ
МОБІЛЬНА МАЙСТЕРНЯ «НЕБОКРАЙ» ДЛЯ ПІДРОЗДІЛУ НАЦГВАРДІЇ «ТАЙФУН»
5 ТРАВНЯ — МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗА ПРАВА ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ
У вас є проект?
НАПИШІТЬ НАМ